ZK Enerji Danışmanlık - RES Kısıt Analizi

RES Kısıt Analizi

RES Kısıt Analizi

RES Kısıt Analizi

Projenizin masaüstünde kalmaması için teknik ve idari kısıtlardan arınmış bir santral dizaynıyla ilerlemek elzemdir. Zira para ve emek sarf edip, yüksek rüzgâr potansiyelli bir saha bulup, en verimli noktalara yerleştirdiğiniz türbinlerinizin kısıtlı bir alanda kaldıkları için taşınması gerektiğini öğrenmek hiç hoş bir sürpriz değildir.

Bu tip senaryolarla karşılaşmamanız için RES Kısıt Analizi hizmetimizle, RES projenizin hayata geçmesini zorlaştıracak kısıtlayıcı etkenleri olabildiğince ERKEN ve HIZLI şekilde tespit ederek, kurumlardan olumsuz görüş alma ihtimalini asgari düzeye indirmek için çalışırız. Nihai hedefimiz yatırımcıları başvuruların tekrarlanmasından doğacak zaman ve para kayıplarından korumaktır.

Mülkiyet durumu, orman varlığı, maden faaliyetleri vb. kısıtlayıcı faktörlere dair, sektörel deneyim ve kapsamlı veri setlerimize dayanarak sağladığımız detaylı değerlendirmelerimize göre, gerekli değişiklikleri zamanında yaparak projenizin sorunsuz ilerleyişini güvenceye alabilirsiniz.


Verimli ve sorunsuz rüzgar enerjisi projeleri için uzmanlığımızdan güç alın.